ПРОГРАМА ГАЛА – КОНЦЕРТУ

ІХ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ

«МИСТЕЦЬКИЙ ХРАМ»


19 грудня 2016 року облмуздрамтеатр м. Івано-Франківськ

 

 

Шоу-балет «Альянс».

 

Нагородження переможців.

 

Концертна програма

 

1. Анастасія Тащенко – володар Гран-прі «Мистецького храму-2015».

 

2. Лауреат І премія, вокал, молодша вікова категорія Вероніка Морська, Київська область м. Біла Церква.

 

3. ОГОЛОШЕННЯ МЕЦЕНАТІВ

 

4. Голова журі фестивалю, заслужена артистка України Тетяна Піскарьова та її «Фабрика естради».

 

5. Лауреат ІІ премії, вокал, молодша вікова категорія Матвій Івасенко, Вінницька область, смт. Тростянець.

 

6. Ведучий фестивалю «Мистецький храм» Ілля Левко.

 

7. Лауреат ІІІ премія, вокал середня вікова категорія Вікторія Книш, Тернопільська область, м. Бережани.

 

8. Володар спецпризу Дарія Борулько.

 

9. Член журі, заслужений артист України Олег Кульчицький.

 

10. Лауреат третьої премії, вокал, середня вікова категорія Біляна Мітєва, м. Одеса.

 

11. Володар спецпризу Матвій Крупський, м. Миколаїв..

 

12. Лауреат ІІ премія, вокал, середня вікова категорія Марія Польчій, Львівська область, м. Стрий.

 

13. Гості фестивалю гурт «Карамель».

 

14. Популярний молодий співак, член журі Степан Гіга (молодший).

 

15. Лауреат ІІІ премія, вокал, старша вікова категорія Христина Юрчило, Івано-Франківська область, м. Надвірна.

 

16. Ведуча «Мистецького храму» Діана Дяків.

 

17. Лауреат ІІ премія, вокал старша вікова категорія Катерина Золотар, Хмельницька область.

 

18. Гість фестивалю Тетяна Рибак.

 

19. Почесний гість фестивалю, заслужена артистка України Квітослава Гіга.

 

20. ОГОЛОШЕННЯ МЕЦЕНАТІВ.

 

21. Лауреат І премія, музичне мистецтво Андрій Гаврилюк, м. Івано-Франківськ.

 

22. Лауреат ІІІ премія, вокал старша вікова категорія Анастасія Піднебеснова, м. Миколаїв.

 

23. Гість фестивалю Наталія Онищук.

 

24. Народний артист України Ярослав Борута та шоу-балет «Альянс».

 

25. Лауреат І премія вокал середня вікова категорія Вероніка Філатова, Донецька обл. м. Бахмут,

концертмейстер – Ярослав Баєв.

 

26. Лауреат І премія вокал, старша вікова категорія Наталія Виспінська, м.Тернопіль.

 

27. Лауреат ІІ премія вокал, старша вікова категорія Дарія Краєвська, м. Київ.

 

28. Володар Гран-прі фестивалю Ольга Кожушна музичне мистецтво, м. Вінниця.

 

29. Народний артист України Степан Гіга.