1.Загальні положення

Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм» проводиться щороку в м.Івано-Франківську в кінці грудня, напередодні дня Святого Миколая (за певних умов місце і дата проведення може змінюватись). Засновником і організатором фестивалю є Благодійний фонд «Мистецький храм». Співорганізаторами фестивалю можуть бути органи державної влади та місцевого самоврядування, політичні партії і блоки, громадські і благодійні організації (з України, та із закордону), підприємства, приватні фірми, представники бізнесу, ЗМІ та інші. Для підготовки організації і проведення фестивалю створюється Оргкомітет. Фестиваль є конкурсним. Учасників конкурсу фестивалю оцінює журі, яке складається з відомих діячів культури і мистецтва, представників управлінь культури, освіти, сім’ї і молоді, а також меценатів і спонсорів.

2.Мета фестивалю

Основною метою Міжнародного благодійного дитячого фестивалю «Мистецький храм» є виявлення, розкриття, допомога та подальша підтримка розвитку таланту дітей із соціально-незахищених категорій, надання їм можливості виявити свою індивідуальність, показати її широкому загалу та допомогти дітям краще пізнати себе.

3.Умови участі у фестивалі

У Міжнародному благодійному дитячому фестивалі «Мистецький храм» можуть брати участь діти-сироти, діти із неблагополучних і неповних сімей, вихованці дитячих будинків та інтернатних закладів, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти із зони АТО, діти, батьки яких були ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків. Вік учасників фестивалю від 6 до 18 років.

4.Умови проведення фестивалю

Конкурс фестивалю проводиться за окремими жанрами:

  • «Вокальне мистецтво»(дві пісні – акапела, інструментальний супровід або фонограма(-));
  • «Музичне мистецтво» (два інструментальні твори);

Конкурсанти фестивалю діляться на три вікові категорії: І- від 6 до 10 років; ІІ- від 10 до 14 років; ІІІ- від 14 до 18 років.

Жанр «Музичне мистецтво» проводиться тільки у ІІІ віковій категорії (14-18 років).

Фестиваль проводиться у два етапи:

І етап – ВІДБІРКОВИЙ – Оргкомітет відбирає учасників по попередньому прослуховуванню фонограм із записом творів, які надсилаються на електронну адресу Oргкомітету uljnapoezij@ukr.net.

ІІ етап – ЗАКЛЮЧНИЙ – Учасники, які пройшли попереднє прослуховування І етапу, Оргкомітетом запрошуються на заключний етап фестивалю, де виконують по два твори.

5.Умови направлення заявок для участі у фестивалі

Конкурсанти подають наступні матеріали і документи:

  1. Анкета учасника (зразок додається);
  2. Дві фотографії розміром 3 х 4;
  3. Копію свідоцтва про народження (паспорта);
  4. Довідка, що підтверджує статус учасника, який вимагає Положення фестивалю.
  5. Запис двох конкурсних творів (фонограма (+)).
  6. Нагородження переможців конкурсу фестивалю

Всі учасники ІІ заключного етапу конкурсу фестивалю стають дипломантами, між якими в кожній віковій категорії у кожному з жанрів визначаються Лауреати І, ІІ, ІІІ премій. Журі надається право не дати всі три премії  у кожній із вікових категорій за умови, якщо  учасників у даній віковій групі виступили із низьким рівнем підготовки. Призові місця можуть автоматично перейти у будь яку іншу вікову категорію. Всі учасники отримують цінні призи і подарунки від Оргкомітету, меценатів і спонсорів. Оргкомітетом фестивалю передбачено вручення Гран-прі, Почесних звань Лауреатів і Спеціальних призів.

Підсумки конкурсу Міжнародного благодійного дитячого фестивалю «Мистецький храм» будуть широко висвітлені Оргкомітетом в засобах масової інформації (телебачення, радіо, преса).

 

Телефони оргкомітету: (067)342-46-74, (063)628-40-12

e-mail: uljnapoezij@ukr.net