17-18 грудня 2015 р. м. Івано-Франківськ

 

Гран-прі


Анастасія Тащенко (м. Артемівськ Донецька обл.)нагороджена шубою від Генерального мецената «Дизайн-студії Марії Волосовської», солодощами від «Прикарпатського торгового дому».

Лауреати:Вокал. Старша вікова категорія


І премія – Христина Юрчило (Івано-Франківська обл.) –нагороджена шубою від Генерального мецената «Дизайн-студії Марії Волосовської» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».


ІІ премія – Марта Ковальчук (Львівська обл.) – нагороджена шубою від «Хутрофірми «Тисмениця» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».


ІІІ премія – Анастасія Шевченко (Донецька обл.) – нагороджена шубою від «Хутрофірми «Тисмениця» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».

 

 

Вокал. Середня вікова категорія


І премія – Анна Лазорко (Волинська обл.) – нагороджена коштовними прикрасами від ювелірного магазину «Діадема» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».

 

ІІ премія – Соломія Дем’янів (Івано-Франківська обл.) –нагороджена одягом від салону-магазину «Елегант-дизайн» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».


ІІІ премія – Анастасія Піднебеснова (Миколаївська обл.) –нагороджена одягом від салону-магазину «Елегант-дизайн» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».Вокал. Молодша вікова категорія


І премія – Шкідченко Софія (м. Київ) – нагороджена шубою від Генерального мецената «Дизайн-студії Марії Волосовської» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».


ІІ премія – Єлизавета Шевцова (Донецька обл.) – нагороджена коштовними прикрасами від ювелірного дому «Заріна».


ІІІ премія – Діана Дяків (Івано-Франківська обл.) – нагороджена коштовними прикрасами від ювелірного дому «Заріна».Музичне мистецтво:


І премія – Кузяк Оксана і Дутка Анастасія (Тернопільська обл.) –нагороджені шубами від Генерального мецената «Дизайн-студії Марії Волосовської» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».


ІІ премія – Катерина Савіцька (Івано-Франківська обл.) – нагороджена шубою від Генерального мецената «Дизайн-студії Марії Волосовської» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».


ІІІ премія – Тарас Матлюк (Тернопільська обл.) – нагороджений планшетом від Обєднаного Конгресу Азербайджанців України у Львівській області та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».

 

 

Спец-призи


Яна Лялькіна (Рівненська обл.) – нагороджена спеціальним призом від магазину «Індіго» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».


Георгій Мирошниченко (Черкаська обл.) – нагороджений спеціальним призом від магазину «Індіго» та солодощами від «Прикарпатського торгового дому».