Гран-прі

 

Кожушна Ольга – музичне мистецтво (м. Вінниця)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та шубою від генерального мецената дизайн-студії «Марії Волосовської»

 

 

Лауреати:

 

Вокал. Старша вікова категорія

 

І премія – Виспінська Наталія (м. Тернопіль)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та шубою від генерального мецената дизайн-студії «Марії Волосовської»

 

 

ІІ премія – Краєвська Дарія (м. Київ)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та сертифікатом на придбання брендового одягу від магазину «Індіго»

 

 

ІІ премія – Золотар Катерина (Хмельницька обл.)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та шубою від генерального мецената дизайн-студії «Марії Волосовської»

 

 

ІІІ премія – Юрчило Христина (Івано-Франківська обл.)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та ювелірними прикрасами від ювелірного дому «Заріна».

 

 

ІІІ премія – Піднебеснова Анастасія (Миколаївська обл.)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та ювелірними прикрасами від ювелірного дому «Заріна».

 

 

Вокал. Середня вікова категорія

 

І премія – Філатова Вероніка (Донецька обл.)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та шубою від генерального мецената дизайн-студії «Марії Волосовської»

 

 

ІІ премія – Польчій Марія (Львівська обл.)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та ювелірними прикрасами від ювелірного магазину Івана Миговича

 

 

ІІІ премія – Мітєва Біляна (Одеська обл.)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та подарунковим сертифікатом від салон-магазину «Елегант-дизайн»

 

 

ІІІ премія – Книш Вікторія (Тернопільська обл.)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та ювелірними прикрасами від ювелірного дому «Заріна».

 

 

Вокал. Молодша вікова категорія

 

І премія – Морська Вероніка (Київська обл. м. Біла Церква)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому», ювелірними прикрасами від ювелірного магазину Івана Миговича та ювелірного дому «Заріна».

 

 

ІІ премія – Івасенко Матвій (Вінницька обл.)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та планшетом від приватного підприємства «Гойдалка».

 

 

Музичне мистецтво:

 

І премія – Гаврилюк Андрій (м. Івано-Франківськ)

 

нагороджується солодощами від «Прикарпатського торгового дому» та сертифікатом на придбання брендового одягу від магазину «Індіго».

 

 

Спеціальними призами від наймолодшого члена журі Степана Гіги (молодшого) нагороджується наймолодші учасники фестивалю – Крупський Матвій (5 років, м. Миколаїв) і Морська Вероніка (5 років, м. Біла Церква, Київська обл.)

 

Спеціальним призом від салон-магазину «Елегант-дизайн» нагороджується Борулько Дарія (Луганська обл.)

 

Спеціальними призами від Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, путівками в дитячий табір «Молода гвардія» нагороджуються Катерина і Анастасія Фільварок (Івано-Франківська обл.)