Маленькі зірки на великій сцені

Діти – наше майбутнє. Кожен так чи інакше погоджується із даним висловом, однак не усі розуміють його вагомість та глибину. Щоб майбутнє держави тішило перспективами нам, уже зараз, необхідно подбати про молоде покоління, яке їх творитиме. Саме із цих переконань Благодійний фонд «Мистецький храм» уже дев’ять років поспіль проводить грандіозний мистецький проект для дітей із соціально незахищених категорій. Його основною метою є відкриття та розвиток нових талантів, подальша підтримка обдарованих дітей.

 

Слід зазначити, що зараз в Україні практично нема подібних заходів, які дають можливість дітям відчути себе справжніми зірками, взяти участь у фестивалях чи конкурсах без грошових внесків і, за свої таланти, отримати направду дорогі й коштовні подарунки. Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм» не тільки дає їм таку можливість, а й забезпечує проживанням, харчуванням та культурно-розважальною програмою.

 

Як завжди, цьогорічний фестиваль проходив два дні. 18 грудня в обласній філармонії відбувся конкурс фестивалю де виступали усі учасники, їх можливості, таланти та професіоналізм оцінювали члени високоповажного журі на чолі з заслуженою артисткою України Тетяною Піскарьовою.

 

З поміж усіх конкурсантів обрали тринадцять найкращих.

 

Особливими ізюминками були п’ятирічні Вероніка Морська із Білої Церкви та Матвій Крупський з м. Миколаєва. Незважаючи на те, що у фестивалі за Положенням беруть участь діти з шести років Оргкомітетом було прийнято рішення зробити виняток для юних співаків. І не даремно, у молодшій віковій категорії дівчинка зайняла перше місце та склала серйозну конкуренцію навіть десятирічним конкурсантам.

 

Унікальність свого таланту зуміла продемонструвати 15-ти річна піаністка Ольга Кожушна із Вінниці, саме їй вперше за останні сім років вдалося перемогти усіх вокалістів та завоювати гран-прі музичним мистецтвом: «Цей фестиваль назавжди залишиться у моєму серці. Спогади про нього радісні та щасливі. Усі учасники були гідними конкурентами. Я пишаюся, що змогла завоювати гран-прі й отримала у подарунок гарненьку шубку, яка стала справжнім сюрпризом. Безмежно вдячна своїй вчительці Ганській Ользі Олександрівні за чудову підготовку. Ми надзвичайно багато працювали щоб досягнути бажаного результату.

 

Хочу сказати що такий конкурс є дуже потрібним, адже талановиті діти з різними соціальними статусами отримують тут підтримку та відчувають, що їх праця оцінена. Організатори фестивалю влаштували справжнє свято для учасників із цікавою розважальною програмою та подарунками.

 

Ще я познайомилася із багатьма різними людьми і ми стали друзями. Дуже дякую за неповторні враження та чудову музичну атмосферу. ІХ Міжнародний фестиваль «Мистецький храм» став для мене ще однією незабутньою сторінкою у житті»!

 

Також лауреатами стали: Наталія Виспінська м.Тернопіль, Христина Ючило Івано-Франківська область, Анастасія Піднебеснова м.Миколаїв, Дарія Краєвська м.Київ, Катерина Золотар Хмельницька область, Вероніка Філатова Донецька область, Марія Польчій Львівська область, Біляна Мітєва Одеська область, Вікторія Книш Тернопільська область, Матвій Івасенко Вінницька область, Андрій Гаврилюк м. Івано-Франківськ.

 

19 грудня на сцені облмуздрамтеатру ім. Івана-Франка пройшов великий гала-концерт за участю переможців конкурсу фестивалю та зірок української естради: народних артистів України Ярослава Борути і Степана Гіги, заслужених артистів України Тетяни Піскарьової, Квітослави Гіга, Олега Кульчицького, популярного співака Степана Гіги (молодшого), володаря гран-прі минулорічного «Мистецького храму» Анастасії Тащенко, шоу-балету «Альянс», а також юних виконавців.

 

Усі учасники та переможці були нагороджені цінними подарунками та призами від благодійників та меценатів (4 шуби від «Дизайн-студії Марії Волосовської», 2 пари золотих сережок від ювелірного магазину Івана Миговича, 3 пари сережок від ювелірного дому «ЗАРІНА», планшет від приватного підприємства «Гойдалка», 2 сертифікати на брендовий одяг від магазину «ІНДІГО», 2 подарункові сертифікати від салон-магазину «Елегант-дидайн», м’ягкі іграшки від дитячого світу «Немовлятко», міні спікери від магазину «Іво-оптика», солодкі подарунки для всіх учасників від «Прикарпатського торгового дому»).

 

На прохання організаторів посприяти у проведенні даного мистецького заходу та підтримати талановитих дітей із соціально незахищених категорій вже третій рік поспіль відгукується департамент освіти, науки і молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, директор – Віктор Кімакович та представник департаменту з питань молодіжної політики Михайло Корженьовський, які надали часткову фінансову підтримку та дві пільгові путівки у дитячий табір «Молода гвардія» для учасників фестивалю, а також директор Івано-Франківської обласної філармонії Василь Тимків – надав в оренду на пільговій основі приміщення філармонії для конкурсу фестивалю. Всім їм велика подяка і шана від організаторів та учасників.

 

На відміну від вище наведених державних установ, нажаль вже неодноразово, управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА залишається осторонь та зовсім не звертає увагу на проведення такого соціального мистецького проекту, як Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм», не закладає в бюджет управління жодної гривні для його організації і проведення. Також не зрозумілою є позиція керівництва Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру, цікаво згідно якої тарифікації робиться розрахунок вартості оренди, яка минулого року склала сім тисяч гривень, а у цьому році за ті самі послуги п’ятнадцять.

 

Та, як то кажуть не нам судити ту чи іншу позицію, одне відомо точно – такий фестиваль повинен бути і процвітати. Це ще раз доводять відгуки задоволених батьків, дітей, вчителів та глядачів.

 

 

Пряма мова взята із соціальних мереж:

 

Сім’я Кожушних дякує організаторам фестивалю Ярославу Боруті та Уляні Мандзюк за чудове свято і прекрасний концерт. Спасибі за щирість, доброзичливість, любов до дітей та турботу про них. Ви надихаєте своєю підтримкою та роботою дітей на ще більш наполегливу працю, адже вони розуміють ,що судді оцінюють чесно і справедливо. Дякуємо за гарні умови проживання, за якісне харчування, цікаву екскурсію. Діти-зірочки мали змогу познайомитися, позмагатися і відпочити разом. Окреме спасибі за супер-приз шубу від дизайн-студії «Марії Волосовської». Найдорожча та найулюбленіша річ у гардеробі тепер надихатиме нашу Ольгу на нові досягнення та кропітку щоденну працю. Низький Вам уклін!

 

СІМ’Я КОЖУШНИХ

м.Вінниця

 

 

Eще раз хочу сказать огромное спасибо. Вы включили моего сына в число участников.

 

Благодаря Вам, случайно, но вовремя, нас не было в городе (если так можно сказать). 18-го декабря, когда мы участвовали в конкурсной части фестиваля, а потом с удовольствием посещали достопримечательности вашего города, в окрестности нашего Светлодарска активировались военные действия. Были перебиты коммуникационные линии и в городе, не было света, холодной воды, в некоторых местах газа и отопления. А мой ребенок, благодаря Вам, был не просто в тепле, а еще находился в атмосфере праздника и был счастлив.

 

Мы живем в очень сложное время, и, так привыкли не обижаться на людей, которые думают только о себе. Привыкли не обижаться, что «социально незащищенными» считают только детей военных – участников АТО забывая о детях, находящихся в серых зонах.

 

И так мало людей, таких как Вы – которые отдают частичку своей огромной милосердной души всем тем, кто в этом так нуждается.

 

Очень хочется еще раз попасть на ваш фестиваль. Но, мечтаю, чтоб к следующему году мы, да и не только мы, перестали быть «социально незащищенной» категорией. Чтоб закончилась война.


И тогда, обязательно найду возможность выступить меценатом на вашем фестивале, сын за это время улучшит свои вокальные данные и, возможно, сможет выступить на вашей сцене гостем.

 

ОЛЬГА ЗУБЕНКО,

м.Світлодарськ Донецька область

 

 

Дорогие наши друзья, Ульяна и Ярослав, а так же все артисты, которые были на прекрасном фестивале “МИСТЕЦЬКИЙ ХРАМ”, спасибо огромное за прекрасные дни, которые мы провели в Ивано-Франковске. Столько впечатлений от выступлений в филармонии, драмтеатре , и наконец, завершением нашего путешествия стала поездка у «садибу Святого Миколая». Сколько сил вы потратили, чтобы всем нам доставить радость, улыбки и счастье. Спасибо Вам . Ваши Ольга, Ярослав, Вероничка, Анастасия Тащенко и Анастасия Шевченко.

 

ШКОЛА МИСТЕЦТВ,

м.Бахмут Донецька область

 

 

Відбувся IX Міжнародний благодійний дитячий фестиваль “Мистецький храм” м. Івано-Франківськ .


Для мене він став дуже рідним, адже атмосфера добра , яка там панує , дає можливість розкритися і відчути себе справжньою зіркою кожній дитині .

 

Все це відбувається завдяки чудовим організаторам та просто прекрасним людям: Ярославу Боруті та Уляні Мандзюк , хочу подякувати Вам за цю чарівну казку , яку ви створюєте для дітей !

 

Для мене стало великою честю бути почесним гостем у цьому році , адже «Мистецький храм» – це школа мистецтва, чуйності , професіоналізму та щирості , яка передається від серця до серця !

 

ВОЛОДАР ГРАН-ПРІ «Мистецького храму – 2015»

студентка І-го курсу Київської муніципальної академії

естрадного та циркового мистецтв

АНАСТАСІЯ ТАЩЕНКО

 

 

Шановні організатори!!! Ваша робота гідна найвищих похвал, подяк та нагород. Сили Вам, здоров’я та натхнення при створенні наступного фестивалю. Ви великі молодці!!! Дитина не тямить себе від пережитих приємних емоцій та вражень. ДЯКУЄМО!!!

 

АННА МОРСЬКА

м.Біла Церква Київська область

 

 

Дякую,дякую,дякую!!!


Хочу висловити свою вдячність усім, хто причетний до організації такого чудового дійства!!! Ви – неперевершені!!! Усе, що ви робите для наших діток, неможливо описати, це потрібно бачити і відчути! Ті радісні посмішки, оченята, які сяяли від щастя – це головна нагорода!

 

Особисто від себе висловлюю Вам свою вдячність, за те що моя донечка мала ще одну змогу виступити на такій чудовій сцені! Велике, щире Вам спасибі і низький уклін!!!

 

КВІТОСЛАВА ЮРЧИЛО

м.Надвірна Івано-Франківська область

 

 

Досі находимось під впливом вашого свята.


Ви дітей запросили в казку, яку створили своїми милосердними серцями і турботливими руками.

 

Читаю відгуки учасників, батьків про фестиваль і про організаторів – згідна з кожним словом.

 

Ці дві людини, тендітна Уляночка Мандзюк і дуже стриманий і щирий Ярослав Борута, немов батьки піклувалися про наших діточок.

 

Організовуючи фестиваль, ви, здається, продумали усе, до дрібниць. Відібрали дуже талановитих діточок. Різнопланово талановитих, яким один у одного є чому повчитись. Надали можливість конкурсантам співати на професійній сцені, поряд з народними та заслуженими артистами. Обдарували всіх учасників великою кількістю подарунків. Навіть, вільний час заповнили подарунками – походами в кінотеатр, екскурсіями. Та і місце проживання-харчування ви підібрали для всіх нас по домашньому тепле і привітне.

 

Щиро дякуємо Вам.

 

Цей фестиваль, це свято, всі ми будемо пам’ятати усе життя!

 

ОЛЬГА ЗУБЕНКО

м.Світлодарськ Донецька область

 

 

Оргкомітет фестивалю

«МИСТЕЦЬКИЙ ХРАМ»