IX Міжнародний благодійний дитячий фестиваль “Мистецький храм”

Діти – наше майбутнє. Кожен так чи інакше погоджується із даним висловом, однак не усі розуміють його вагомість та глибину. Щоб майбутнє держави тішило перспективами нам, уже зараз, необхідно подбати про молоде покоління, яке їх творитиме. Саме із цих переконань Благодійний фонд «Мистецький храм» уже дев’ять років поспіль проводить грандіозний мистецький проект для дітей із соціально незахищених категорій. Його основною метою є відкриття та розвиток нових талантів, подальша підтримка обдарованих дітей.

 

Програма гала-концерту

Лауреати

Дипломанти

Меценати

 

VІIІ Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм»

Напередодні зимових свят чарівний настрій заповнює душі дітям та молоді. Вони сподіваються на приємні сюрпризи і особливі подарунки від люблячих людей. Та далеко не кожному дана можливість відчути казкову атмосферу, адже не всі живуть у рівних умовах. Цьогоріч напередодні дня Святого Миколая в м. Івано-Франківську відбувся вже VIII Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм» саме для дітей із соціально незахищених категорій. Його засновник та організатор народний артист України, президент благодійного фонду «Мистецький храм», Ярослав Борута, співорганізатор «Асамблея національностей України» голова – Ровшан Тагієв.

 

Лауреати

Дипломанти 

Меценати 

Нагородження переможців фестивалю

 

VІІ Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм»

Вже традиційно напередодні дня Святого Миколая в м. Івано-Франківську проходить Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм» для дітей із соціально-незахищених категорій. 17-18 грудня 2014 року він всьоме завітав до нашого міста. Як і кожного року, організатор фестивалю- Благодійний Фонд «Мистецький храм» -президент- заслужений артист України Ярослав Борута, та «Фонд волонтерів України» – президент Тимофій Нагорний.

 

Лауреати

Дипломанти 

Меценати 

Нагородження переможців фестивалю

 

VІ Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм»

17-18 грудня в Івано-Франківську відбувся VI Міжнародний благодійний дитячий

фестиваль „Мистецький храм”.

Уже традиційно учасниками фестивалю „Мистецький храм” є діти-сироти, діти із

неповних і неблагополучних сімей, вихованці дитячих будинків та інтернатних закладів,

діти із багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, батьки яких загинули при виконанні

службових обов’язків.
Лауреати 

Дипломанти 

Меценати

Нагородження переможців фестивалю

 

V Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм»

Напередодні дня Святого Миколая 17 і 18 грудня 2012 року у Івано-Франківську пройшов V ювілейний Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль „Мистецький храм”. Від усіх інших музичних фестивалів він відрізняється насамперед тим, що тут відсутні грошові внески. Дітей, які приїжджають, щоб прийняти участь у пісенно-музичному святі, безкоштовно розміщають у готелі, забезпечують харчуванням, надають можливість відвідати різноманітні розважальні заходи та екскурсії.

Лауреати

Дипломанти

Меценати

 

ІV Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм»

20-21 грудня в Івано-Франківську відбувся IV благодійний фестиваль «Мистецький храм». Цей фестиваль дуже вирізняється з-поміж значної кількості музичних конкурсів, адже його учасниками є обдаровані діти-сироти, діти із неповних і неблагополучних сімей, вихованці дитячих будинків та інтернатних закладів, діти із багатодітних і малозабезпечених сімей, а також діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків.

Лауреати

Дипломанти

Меценати

ІІІ Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм»

17-18 грудня 2010 року в м. Івано-Франківську напередні дня Святого Миколая відбувся ІІІ Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм». 17 грудня пройшла конкурсна програма фестивалю в Івано-Франківській обласній філармонії, де визначилися його переможці, а 18 грудня – гала-концерт переможців та гостей фестивалю. Організатором фестивалю став благодійний фонд «Мистецький храм», президентом якого є заслужений артист України Ярослав Борута. Співорганізатором виступив «Фонд волонтерів України», президентом якого є Тимофій Нагорний, а також Івано-Франківське обласне управління культури.

Лауреати

Дипломанти

Меценати

ІІ Благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм»

Другий благодійний дитячий фестиваль мав відбутися у грудні 2009 року до дня Святого Миколая, але епідемія грипу перебила плани, і тому фестиваль відбувся 16 березня 2010 року. Після відбіркових прослуховувань у Калуші, Коломиї та Івано- Франківську (приїжджали діти з сусідніх районів), участь у заключному відбірковому турі взяли понад 40 юних співаків, танцюристів та музикантів. Вони виступали у трьох номінаціях: вокал, музичне мистецтво (гра на інструментах) та хореографія.

Лауреати

Дипломанти

Меценати

 

І Благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм»

18 листопада 2008 року у приміщенні обласного академічного театру імені Івана Франка відбулося велике свято для дітей — благодійний дитячий фестиваль “Мистецький храм”. Історія цього фестивалю дуже спонтанна і дивна. За планом, це мав бути обласний відбірковий тур Всеукра-їнського дитячого фестивалю “Талановиті діти України”, але, на жаль, сталося так, що фінансування, яке обітцялося на його проведення з Києва, не надійшло. Тому організатори провели свій, незалежний фестиваль.

Але захід не відбувся б, якби цьому не посприяло обласне управління культури, яке надало для проведення заходу приміщення облмуздрамтеатру безкоштовно. А провів це музичне свято Благодійний Фонд “Мистецький храм”, створений у 2005 році заслуженим артистом України Ярославом Борутою.

Меценати